Виробництво високоякісних склопакетів
ПН-ПТ: 9.00 - 15:00

Відгуки про компанію

Відгук №1 Відгук №1
Список робіт
ТОВ «ТАЛСІ-КОНСТРАКШИН», Михайло.
Наша компанія співпрацює з ТОВ «ВКФ «Стеклайн груп» вже понад 5 років. За цей час нами були виконані роботи на багатьох об'єктах. Наші замовлення виконуються незмінно оперативно і на високому рівні. І ми, і наші Замовники задоволені такою співпрацею. ТОВ «ВКФ «Стеклайн груп» завжди швидко забезпечує нас розрахунками, інформацією щодо цін та технічних особливостей своєї продукції. Якщо і були у наших замовників на одному з об'єктів побажання щодо склопакетів в процесі експлуатації, то ТОВ «ВКФ «Стеклайн груп» неухильно дотримується гарантійних зобов'язань, що робить їм честь.
Відгук №2 Відгук №2
Список робіт
ТОВ "АКЕН"
ТОВ "ВКФ "Стеклайн Груп" за багато років зарекомендували себе як дійсно надійний партнер з високими стандартами продукції яку вони виготовляють. До кожного замовлення використовується ретельний підхід у контролі дотримання норм і стандартів виготовлення склопакетів, задля забезпечення виключення помилки при використанні різних видів енергоефективного скла. Неухильні строки виготовлення продукції, забезпечують якісне планування власного робочого процесу, результатом чого є комфортна робота та співпраця. ТОВ "АКЕН" рекомендує ТОВ "ВКФ "Стеклайн Груп" як добропорядного партнера!
Відгук №3 Відгук №3
Список робіт
ВІКС ТМ
Не перший рік працюємо з цією компанією, гарні партнерські відносини, завжди закази готові вчасно, якість на висоті, завжди раді гарним інженерним порадам. Рекомендуємо!
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.