Виробництво високоякісних склопакетів
ПН-ПТ: 9.00 - 15:00

Енергозберігаючі склопакети

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Енергозберігаючі склопакети без рами за розміром від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”


За своєю специфікою, енергозберігаючі склопакети без рами працюють по типу дзеркала. Вони мінімізують потрапляння сонячних променів до приміщення та зберігають температуру всередині. Даний тип відбиває як холод, так і спеку завдяки своєму зовнішньому напиленню. Саме тому, більшість споживачів прагнуть купити енергозберігаючий склопакет без рами, через можливість відчувати влітку прохолоду в приміщенні, а взимку воно гарантує максимальне збереження тепла. 

Виготовлення енергозберігаючого склопакета без рами за розміром передбачає нанесення на лист скла іонів металу, що допомагає залишитися йому прозорим. Дана технологія дозволяє  відбивати інфрачервоне випромінювання, в той час, як звичайне скло пропускає його через себе і утворює в приміщенні ефект парилки. Коефіцієнт втрати тепла даного формату 1,3. Енергозберігаючий склопакет за розміром можна купити як для пластикових вікон, так і для дерев'яних, металевих, алюмінієвих, металопластикових рам. 

 

 

Купити енергозберігаючий склопакет без рами за розміром - це раціонально!


Завдяки технологічним особливостям, енергозберігаючі склопакети користуються популярністю. Листи даного скла можна замовити за розміром як для однокамерних, так і двокамерних, трикамерних склопакетів. Специфіка роботи енергозберігаючого склопакета полягає в тому що: чим більше простір між елементами, чим товще скло, тим краще функціональність та експлуатація в подальшому. Для більшої ефективності, наша компанія пропонує заповнити між скляний простір аргоном. 

 

Замовити та купити енергозберігаючий склопакет від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”- це гарне рішення, якщо для Вас важливо:

 • Відбивання інфрачервоного випромінювання, що збереже Вас від прямих сонячних променів. Завдяки цьому, буде мінімізований процес нагрівання приміщення.
 • Відбивання тепла від обігрівачів чи будь-яких подібних пристроїв назад в кімнату, завдяки чому температура буде комфортною в зимовий період часу.
 • Оптимізація мікроклімату, завдяки чому можлива економія коштів на опаленні.

 

Якщо замовити енергозберігаючий склопакет з аргоном, можливості його будуть значно покращені, проте ціна за м2 енергозберігаючого склопакета з аргоном буде вища. Важливо зауважити, що інертний газ “Аргон” не шкодить здоров'ю.  Також, завдяки його особливостям, він не дає окислюватись напиленню на листовому склі, завдяки чому термін експлуатації склопакета стає довшим. Даний склопакет можна замовити без рами за розміром для комфортного перебування в приміщенні. Від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” ми можемо запропонувати розрахувати енергозберігаючі склопакети за розміром без рами за ціна м2. 

 

В нашому асортименті Ви можете знайти:

 • 4-16-4low-e - 1580 грн/м2
 • 4-24-4low-e - 1660 грн/м2
 • 6-20-6low-e - 2550 грн/м2
 • 4-10-4-10-4low-e - 2180 грн/м2
 • 4low-e-10-4(шліф.)-10-4low-e-2380 грн/м2
 • 4-14-4-14-4low-e- 2220 грн/м2

 

Також, можна замовити іншу товщину склопакету, оскільки асортимент дистанційної рамки дозволяє збільшувати або зменшувати товщину кроком в 2 мм.

За необхідності, ми можемо запропонувати скористатися доповненнями:

 • Заповнення камери аргоном
 • Наклеювання декоративної плівки, тонування
 • Встановлення міжскляної розкладки (шпросів)

 

Зазвичай, енергозберігаючі склопакети без рами підходять для будь-яких цілей, проте щодо тонкощів варто зв’язатися з менеджерами компанії ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” і отримати консультацію. Наші менеджери розрахують Ваше замовлення за ціну м2 і скоординують по подальших діях. Після уточнення деталей та нюансів, можна буде замовити енергозберігаючий склопакет за розмірами без рами за Вашими потребами. 
 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.