Виробництво високоякісних склопакетів
ПН-ПТ: 9.00 - 15:00

Про компанію

ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” - це не просто склопакети! Це якісні склопакети, що виготовлені індивідуально, надійно, швидко та з повною віддачею. Чому ми так себе позиціонуємо? Все просто! На чолі команди відповідальний та відданий своїй справі засновник та директор компанії - Сідько Олександр Вікторович. Який керівник, така і філософія, цінності та вчинки нашого підприємства. 

Наша історія почалась у вересні 2007 року. На той час, ми ще не знали, яких обертів зможемо досягнути. Проте з часом, ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” зміг засклити як приватні будинки, торгівельні центри, банки, так і нові житлові комплекси: ж/к "Зарічний", ж/к "Патріотика", ж/к "Новопечерські липки", ж/к "Freedom", ж/к "Сонячна Рив`єра", ж/к "Рівер Стоун", ж/к "Зелений квартал", ж/к "Савана", ж/к "Шоколад", ж/к "Славутич 1", "Славутич-3"  та інші. 

Ми розуміємо як важливо отримувати те, за що платиш. Як хочеться не тільки дивитися в прозоре, а й відчувати всю функціональність обраного варіанту. ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” спеціалізується на виготовленні склопакетів будь-яких форм та видів. 

 

Переваги нашого виробництва склопакетів:

  • Сучасне обладнання та якісні комплектуючі

  • Короткі терміни виготовлення (3-5 робочих днів)

  • Дворівна герметизація (бутил - первинний, полісульфід - вторинний шар)

  • Якісна консультація наших менеджерів

  • 15 років досвіду 

 

Довіртесь нам і ми покажемо на що здатні! Залишайте заявку і наші менеджери зв'яжуться для уточнення деталей.

 

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.