Виробництво високоякісних склопакетів
ПН-ПТ: 9.00 - 15:00

Мультифункціональний склопакет

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Склопакет із мультифункціональним склом за розміром від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”


Склопакет з мультифункціональним склом без рами все більше набирає популярності серед клієнтів. Споживачі ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” прагнуть купити мультифункціональний склопакет саме завдяки його функціональним здібностям, що працюють в будь-який період року. Такий тип багатофункціонального склопакета - це ідеальне довершення для створення затишку в Вашій оселі, адже він має високе світлопропускання, ефективні теплозберігаючі та сонцезахисні характеристики.

 

Купити багатофункціональний склопакет максимально вигідно, адже покриття складається з кількох шарів. Молекули кожного шару наносять хрест на хрест, що дозволяє йому працювати універсально. Цей тип склопакета буде завжди працювати на всі 100%. Для виготовлення мультифункціонального склопакета використовуються найякісніші матеріали американського та італійського походження.

 • Влітку, завдяки технологічним характеристикам скла, вони дозволяють відбивати близько 58% сонячних променів, що створює приємну прохолоду в приміщенні. Проте важливо зауважити, що він не замінить Вам кондиціонер. 
 • Взимку, покриття срібного шару направляє теплову енергію, що надходить від внутрішніх чинників назад всередину, завдяки чому завжди тримається приємний мікроклімат. 

 

Замовники прагнуть купити цей склопакет для будь-яких цілей. Це може бути: квартира, лоджія, приватний будинок, балкони і т.д. Будь-що, що потребує максимальної оптимізації і вигідних умов. 

 

Мультифункціональний склопакет має безліч переваг: 

 • Завдяки технологічним особливостям, даний тип захищає кімнату від нагрівання
 • Завдяки металевому напиленню, він має змогу зберігати тепло взимку. Якщо в оселі стоятимуть обігрівачі чи будь-який інший пристрій, усі теплові сили будуть максимально залишені всередині, саме через можливість взаємодії з напиленням скла 
 • Забезпечує прозорість зсередини через незначну товщину скла, проте багатофункціональну функцію
 • Трішки віддзеркалює ззовні
 • Є вірогідність зменшення витрат на опалення
 • Мікроцеркулює і поліпшує мікроклімат
 • Вицвітання шпалер і меблів будуть значно зменшені 
 • Забезпечать універсальною звукоізоляцією

 

Тож якщо Ви хочете отримати максимум за адекватну ціну багатофункціонального склопакету, варто залишити заявку на сайті, або зв'язатися з нами напряму. Ви зможете проконсультуватися по всім питанням. Розрахувати Ваше замовлення цінами за м2, допоможе наш менеджер, враховуючи всі необхідні доповнення і запропонує найкращі умови! 

 

 

Купити мультифункціональний склопакет за розміром від виробника


Замовити багатофункціональний склопакет - це однозначно зважене та раціональне рішення. Вартість даного типу буде залежати від багатьох критеріїв: розміру, товщини, доповнень і не тільки. Ціна за м2 варто уточнювати в консультантів нашого підприємства ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”, адже окрім самого скла, треба дізнатися Ваші індивідуальні мотиви та потреби. 

 

В каталозі нашої компанії Ви зможете знайти стандартні позиції без доповнень:

 • 4Solar-16-4 - 1850 грн/м2 
 • 4Solar-16(RAL)-4 - 2050 грн/м2 
 • 4Solar-10(RAL)A-4(шліф)-10(RAL)A-4low-e -3000 грн/м2
 • 4Solar-14(RAL)A-4(шліф)-14(RAL)A-4low-e -3120 грн/м2
 • 4Solar-10-4-10-4 - 2380 грн/м2 
 • 4Solar-14-4-14-4 - 2440 грн/м2

 

Всі інші варіанти: товщина склопакета, додаткове енергозберігаюче скло, тощо, а також розшифрувати прайс та замовити мультифункціональний склопакет без рами за розмірами Вам допоможуть менеджери виробництва. Вони скоординують Вас по наявності позицій і підберуть оптимальний варіант. Його можна замовляти як для пластикових вікон, так для дерев'яних, металевих, алюмінієвих, металопластикових рам. Багатофункціональне скло у склопакеті значно покращить Ваше перебування в приміщенні і забезпечить комфортний мікроклімат. Купити можна вже зараз, а про якість виготовлення Вашого замовлення ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” подбає. Довіртесь нам і вже скоро Ви будете найщасливішим власником багатофункціональних склопакетів!
 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.