Виробництво високоякісних склопакетів
ПН-ПТ: 9.00 - 15:00

Трикамерні склопакеті

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Купити трикамерний склопакет за розмірами від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”


Виготовлення трикамерного склопакета без рами за розміром передбачено для вирішення індивідуальних потреб клієнтів. Зазвичай такий формат хочуть купити і встановити на територіях суворих кліматичних умов або в приміщеннях де надзвичайно високий рівень шуму. Якщо Ви задались питанням: “Як виглядає трикамерний склопакет?”, то у розрізі доволі масивно:

 • 4 скла. Мінімальна товщина 34 мм, максимальна - 52 мм.
 • Три повітряні камери. Їх заповнюють осушувачем, задля мінімізації вірогідності появи конденсату на вікнах.
 • Дистанційну рамку або як кажуть фахівці: спейсер. Асортимент даної деталі дуже різноманітний, саме тому ми можемо створити необхідну відстань між листами скла, від 6 ми до 24 мм.
 • Заповнений бутилом первинний шар герметичної заповненості. Завдяки йому, мінімізується шанс потрапляння вологи та пилу.
 • Заповнений полісульфідом вторинний шар герметичної заповненості. Зовнішній шар укріплює властивості до удару. 
 • Ширину внутрішньої камери.
 • Вологопоглинач. 

 

Перед тим як купити трикамерний склопакет за розміром, варто для початку ознайомитись з однокамерними та двокамерними типами. Чому? Саме тому, що даний формат має як і свої переваги в питаннях шумоізоляції та енергозбереженні, так і свої недоліки:

 • Вага. За рахунок великої кількості скла, повітряних камер та комплектуючих, він важить доволі багато і в цьому поступається  іншим. Через цей нюанс його можна встановлювати лише на стійкі конструкції відповідного типу.
 • Нижча властивість світлопропускання, через що погіршується візуальна прозорість вікна. 
 • Вартість трикамерного склопакета. 

 

Склопакет трикамерний ціна за м2 від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”


Вартість трикамерного склопакета без рами буде залежати від індивідуальних побажань клієнта: розміру, ширини та доповнень, що запропоновані в каталозі. Ціна за м2 трикамерного склопакета може бути розрахована нашими менеджерами, що враховують всі нюанси. Купити трикамерний склопакет за розмірами можна легко, проте нам важливі деталі: 

 • Мірки замовлення (висота, ширина, товщина)
 • Визначитесь з типом скла (можна проконсультуватись і дізнатися про них більше від менеджерів компанії) 
 • Якщо для Вас потрібні доповнення, по типу: тонування, наклейки плівок, використання розкладки (шпросів) - попередьте про це консультантів

 

Конструкція трикамерного склопакета дозволяє встановлювати його як для пластикових вікон, так і для  металевих, алюмінієвих, металопластикових рам, але варто заздалегідь проконсультуватися з спеціалістами встановлення віконних рам, оскільки дані трикамерні склопакети не завжди можна встановлювати на балконах, лоджіях та дерев’яних конструкціях. Виготовлення даного типу від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” передбачає використання скла від надійних постачальників Американського бренду з Польщі та Германії,  і звісно якісних комплектуючих італійського походження. Купити трикамерний склопакет від нашої компанії - це гарантія в подальшій експлуатації!


 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.