Виробництво високоякісних склопакетів
ПН-ПТ: 9.00 - 15:00

Склопакети зі шпросами

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Склопакет без рами з декоративною розкладкою всередині від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”


Розкладка всередині склопакета - це можливість зробити своє замовлення особливим. В сфері надання послуг їх ще можуть називати шпросами або фальш пальтурками (зовнішній монтаж). Наше підприємство може надати лише міжскляне монтування шпросів. Завдяки функціональним здібностям планок, можна виготовити склопакет плетіння, ефект квадратів, ромбів, тощо. Купити декоративну розкладку у склопакет може будь-хто, хто потребує естетичного рішення. 

 

Розкладка у склопакеті - це сполучення алюмінієвих планок за допомогою різних кутів. В процесі виготовлення замовлення, можна згинати елементи, добиваючись потрібного Вам малюнка. Дану концепцію можна використовувати для зміцнення склопакета, проте зазвичай таке рішення потребує екстер'єр та інтер'єр приміщень жилого типу, або навіть церкви. Форма шпросів може бути представлена:

  • Від вузької до широкої
  • Від прямої, фігурної до зігнутою

 

Якщо говорити про візуальну пропорційність розкладки всередині склопакета, то поспішаємо Вас тішити! Ширина шпрос може бути 8 мм, 18 та 25 мм. Саме тому, Ви можете досягти візерунків та варіацій зображень, не ламаючи загальної концепції в приміщенні.

В асортименті ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” є шпроси: 

  • 8 мм золотого кольору 
  • 18 мм білого кольору
  • 18 мм біло/коричневого кольору
  • 25 мм білого кольору

 

В силах компанії зробити ламінований фрезерований шпрос в RAL(колір), який Вам необхідний. В наявності таких шпросів немає, ми спеціально замовляємо  їх під замовника. Саме тому, в разі необхідності цієї опції, варто зв'язатися з менеджером і проговорити все в індивідуальному порядку.

Всі склопакети з розкладкою можуть бути виготовлені лише з алюмінієвих планок. Таке доповнення до Вашого замовлення ніяк не вплине на теплопровідність у разі, якщо Ви замовили енергозберігаючий чи мультифункціональний склопакет. Саме тому, купити склопакет з декоративною розкладкою за розміром без рами можна для будь-яких типів.

 

 

Купити склопакет з розкладкою від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”


Якщо Ви хочете купити вікна з розкладкою у склопакеті, то досягти цього дуже просто за допомогою замовлення будь-якого необхідного Вам склопакета без рами зі шпросами. Завдяки величезному досвіду в цій сфері, ми можемо задовольнити будь-які Ваші потреби. Ви можете замовити будь-яку кількість камер в склопакеті, будь-яке скло (енергозберігаюче, триплекс, мультифункціональне) та будь-які доповнення, що представлені в асортименті. Склопакети з розкладкою також не виключення. 

Перевага між скляного монтажу розкладки у склопакеті в тому, що він значно зручніший в процесі експлуатації. За рахунок того, що вся конструкція знаходить всередині, між листами скла, туди не попадає така кількість пилу та бруду, що подовжує термін його користування. Це допоможе скоротити час на прибирання та клопоти що можуть виникнути. Тож якщо стоїть вибір в способі монтажу, ми дуже рекомендуємо замовити склопакет з розкладкою, що монтується між листами скла.

Ціна склопакету з розкладкою розраховується в індивідуальному порядку. Купити склопакет з розкладкою всередині можна лише через менеджерів, адже потреби та архітектурні рішення потребують детального розбору. В залежності від того, якого типу, камерності та розміру буде Ваш основний склопакет, від цього буде залежати його вартість зі шпросами. 

Враховуючи усі деталі, менеджери компанії ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” прорахують Ваше замовлення за цінами м2. Ціна склопакета з розкладкою також буде залежати від складності архітектурного задуму. Довіртесь нам і вже скоро Ви станете власником архітектурної задумки! Купити розкладку всередині склопакета як доповнення від ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” - гарне рішення, якщо все-таки хочеться індивідуальності.
 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.