Виробництво високоякісних склопакетів
ПН-ПТ: 9.00 - 15:00

Протиударні склопакети

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Протизламні склопакети від ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”

Склопакети з плівкою для забезпечення безпеки приміщення варіюються від потреб та рівню захисту. Компанія ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” сумлінно співпрацює з клієнтами і вирішує будь-який необхідний запит за розмірами, використовуючи найміцніші елементи, щоб антивандальні склопакети виконували всі свої призначення. Як ми вже зазначили, протизламні склопакети використовують для різних заходів безпеки: 

 • Клас А. (При максимальній спробі розбити скло, воно витримує удар з слою від 141Дж до 382Дж. Даний експеримент проводився за допомогою металевої кулі, яку кидали з різної висоти).
 • Клас Б. (Даний клас підходить для застереження від злому. Даний клас застерігає Вас від проникнення в приміщення за допомогою топора або лому. Кількість ударів, що буде нанесена по склопакету з плівкою, може витримати від 30-71 пошкоджень).

 

Від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” можна купити протизламні склопакети за розмірами без рами для будь-яких типів монтажу: для пластикових вікон, для дерев'яних, металевих, алюмінієвих, металопластикових рам. При виготовленні противоударного склопакету, наша компанія полегшила вагу вибору за рахунок плівки, що дозволяє Вам обрати більший спектр місць, де його можна розташувати та трішки зменшити ціну при замовленні протизламного склопакета до Вашої оселі. Купити склопакет з плівкою - це гарантія від:

 • Зловмисників, що потрапляють за допомогою пошкодження вікон
 • Уламків, що в разі супротиву механічній взаємодії, стримає їх 

 

Через характерні властивості протизламного склопакета без рами, він:

 • Стійкий до удару класу захисту А
 • Стійкий до удару засклення класу захисту Б

 

Купити протиударний склопакет за розмірами без рами - це все одно що встановити ролети чи решітки, тільки краще! Бо крім перешкоджанню неприємним випадкам, даний формат для пластикових вікон і будь-яких інших, забезпечить:

 • Шумоізоляцію
 • Безуламковість
 • Прозорість
 • Вогнестійкість
 • Теплозбереження
 • Захист від сонячного світла та ультрафіолету
 • Одностороннюю видимість
 • Якщо потрібно, тонування

 

Чи не вигідно отримати 2 в 1,  замовивши просто склопакет з плівкою від виробника, що гарно знає свою справу? Якщо питання забезпечення безпеки для Вас наразі є актуальним, рекомендуємо купити протизламний склопакет за розмірами без рами і спати спокійно. 

 

 

Компанія ВКФ "Стеклайн груп" пропонує великий асортимент склопакетів з плівкою та тонованих варіантів

Завдяки досконалому знанню цієї сфери та вузької спеціалізації, наше підприємство пропонує Вам замовити протиударний склопакет за еквівалентним цінам, що відповідають світовим стандартам. Від виробника, ми гарантуємо контроль реалізації Вашого замовлення за розмірами для пластикових вікон,  для дерев'яних, металевих, алюмінієвих, металопластикових рам, що будуть вірно служити Вам в процесі використання. Склопакет з плівкою має перевагу в питанні безпеки тому, що ніколи не здається в утриманні руйнувань, навіть якщо все таки потрапляє під значні руйнування. Протизламний склопакет за розмірами без рами - це вірна охорона Вашої оселі.

Ціна протиударного склопакета буде залежати від Ваших побажань, та склопакета без рами за розмірами. Щоб дізнатись як купити антивандальный стеклопакет, варто перейти на головну сторінку і врахувати всі нюанси. Менеджери від виробника ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” з легкістю проконсультують Вас щодо асортименту плівок і підберуть потрібну для Вас.
 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.