Виробництво високоякісних склопакетів
ПН-ПТ: 9.00 - 15:00

Шумоізоляційні склопакети

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Шумоізоляційні склопакети на замовлення від ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”


Шумоізоляційні склопакети - це можливість створити максимальну тишу в приміщенні завдяки деяким тонкощам виготовлення. Такий тип  підходить як для пластикового вікна, так і для дерев'яних, металевих, алюмінієвих, металопластикових рам. Компанія ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” завжди готова застосувати свій досвід та навички, аби виготовити для Вас якісні звукоізоляційні склопакети без рами!

Шум, що надходить з вулиці завжди створює дискомфорт для концентрації чи навпаки, релаксації. Завдяки звукоізоляційним склопакетам є можливість мінімізувати зовнішній звуковий шум, коли щось постійно відволікає. 

 

Виготовлення шумоізоляційних склопакетів передбачає досвід та скрупульозність. Специфіка їх збірки базується на різних товщинах листів скла, різних відстанях між ними, заповненням простору і т.д. Тобто на функціональність та ціну шумоізоляційний склопакетів впливає:

 • Тип скла, що Ви оберете. Від нього залежатимуть властивості склопакета та його товщина, що є дуже важливим аспектом. Адже чим товще - тим краще.
 • Кількість камер склопакета (однокамерний, двокамерний, трикамерний і т.д.)
 • Ширина самого склопакета, адже чим більше простір між листами скла, тим більше звукоізоляція. 
 • Заповнення між скляного повітряного простору склопакета
 • Якість комплектуючих

 

Підприємство ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” гарантує використання елементів найкращої якості для виготовлення шумоізоляційних склопакетів. Ми впевнені в своїх зарубіжних постачальниках Американського бренду, що привозить Польща та Німеччина, а також італійських комплектуючих високої якості. Саме тому, купити шумоізоляційний склопакет без рами за розміром від виробника, що знається в своїй справі - гарантія успішної експлуатації.

 

 

Купити шумоізоляційні склопакети без рами за розміром


Компанія ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” за індивідуальний підхід, саме тому функціональність та ціна шумоізоляційного склопакета буде залежати від Ваших потреб, розмірів та доповнень. Всі ці нюанси і є Ваша ціна, за конкретними прорахунками варто подивитися специфіку розрахунку замовлення в розділі “ціна”, або звернутися за допомогою до наших менеджерів. Купити шумоізоляційні склопакети варто, якщо:

 • Ваше помешкання знаходиться поруч з трасою для автомобілів, трамвайних шляхів, залізнодорожних колій
 • Ви живите в центрі міста, або поруч з вулицею, де постійно велике скупчення людей та галас
 • Це лікарня
 • Це дитсадок
 • Це школа
 • Місце, що потребує особливого підходу та тиші

 

Шумоізоляційні склопакети за розміром можна купити як для пластикового вікна, так і для дерев'яних, металевих, алюмінієвих, металопластикових рам, проте дуже важливо грамотно монтувати його. Також, до нього можна додати запропоновані компанією доповнення: 

 • Тепла дистанція RAL 7035 та 9005.
 • Заповнення аргоном в одну камеру 
 • Плівки архітектурні 
 • Розкладка (шпрос)  

 

Для коректного розрахунку ціни та підбору необхідного, варто звернутися до менеджерів і вони з легкістю скоординують Вас по асортименту. Наше підприємство ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп” має величезний досвід. Саме тому, ми бачимо усі тонкощі Вашого запиту, що допоможе Вам отримати максимум від комунікації з нами! Купити шумоізоляційні склопакети варто у надійних, прозорих, відкритих та якісних виробників, як ТОВ “ВКФ “Стеклайн Груп”.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.